Published on 4 Aralık 2018 Salı
Muğla Valiliği DopOut Projesi
Muğla Valiliği'nin ortağı olduğu DopOut Projesi'nin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.
İtalyan Spor Birliği’nin 11-18 yaş arası gençler için sporda doping ve farmakolojik kirlilik (madde ve reçeteli ilaçlar) üzerine yürüttüğü sosyal medya iletişimi ve farkındalık oluşturma kampanyasına ait iyi uygulamalarının Avrupa çapında paylaşılması ile ilgili olarak oluşturulmuş bir proje olan DopOut Projesinin açılış toplantısı Roma’da 01-02 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşmişti.
1 Ocak 2017 tarihinde başladığımız DopOut Projesi'nin final toplantısı 29.12.2018 tarihinde Avrupa Birliği Roma Ofisi Spazio Roma Salonu'nda gerçekleştirildi. Projenin yürütülmesi aşamasındaki tecrübelerin paylaşıldığı toplantıda spor sektöründen çeşitli temsilciler de doping ve performans arttırıcılar hakkında sunumlar yaptılar.
http://www.muglaab.gov.tr/dopout-projesinin-final-toplantisi-gerceklestirildi