X
Haberler
Eskişehir Valiliği AB Proje Eğitimi

Eskişehir Valiliği AB Proje Eğitimi

AB Proje Eğitimi Başarıyla Tamamlandı

BEBKA (Bursa, Eskişehir, Bilecik Kalkınma Ajansı)' nın 2017 Teknik Destek Programı kapsamında Eskişehir Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından projelendirilen 4 gün 24 saatlik AB Proje Eğitimi başarı ile tamamlanmıştır. 
 
Eko Verimlilik, Yeşil Üretim ve İklim Değişikliği Paneli

Eko Verimlilik, Yeşil Üretim ve İklim Değişikliği Paneli

Manisa Valiliği "İklimi Değili, Kendini Değiştir" Projesi

 

Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi Hizmet Binası Açıldı

Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi Hizmet Binası Açıldı

ANMOGEP

Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi Hizmet binasının açılışı 03 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14.00’de düzenlenen törenle gerçekleştirildi. ANMOGEP hizmet binasının açılış kurdelesi Bakan ÖZLÜ ve beraberindeki protokol üyelerinin katılımı ile kesildi.

 

Antakya Sanayi Sitesinde 4 bin metrekare alan üzerine inşa edilen tesisin Bakan ÖZLÜ ve beraberindeki heyetin tesisi gezmesinin ardından tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygulanan, Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla gerçekleştirilen ATSO tarafından yürütülen "Rekabetçi Sektörler Programı" ilk dönem projelerinden olan ve 7.360.406 Avro bütçeye sahip “Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi”nin Türkiye'de uygulamaya geçen ilk ortak üretim merkezi olan tesisi anlatan kısa bir sinevizyon gösterimi yapıldı.

 

Program bir teşekkür konuşması yapmak üzere kürsüye gelen ATSO Başkanı ÇİNÇİN, "Hedefimiz dünya mobilya üretiminde ilk on içerisinde olmaktır. Mobilya sektörünü desteklemek ve rekabet gücünü artırmak amacıyla ATSO olarak Mobilyacılar Sanayi Sitesine desteklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Ana amacımız burada esnafımıza faydalı işler yapabilmektir. Avrupa Delegasyonunun desteği ile kurulan bu tesisi esnafımızın yürüteceği bütün üretimin emrine amade etmeye hazırız. Bundan sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile yapılacak bu bunun gibi işletmeler için ışık tutmaya ve deneyimlerimizi paylaşmaya hazırız. Buranın temelinin atılmasından bugüne ulaştırılmasına kadar her kademede emeği geçen bütün paydaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Daha sonra kürsüye gelen HESOB Başkanı TEKSÖZ "Öncelikle verdiğiniz desteklerden dolayı  ve verilen kredi destek oranının %60'dan %70'e çıkarılmasından dolayı teşekkür ediyorum. Bölgede yaşanan sıkıntılardan dolayı pozitif

Etkinlik Takvimi
«Mart 2018»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Arşiv

 

Bizi Takip Edin !