nike mercurial superfly outlet
en-UStr-TR
Monday, May 21, 2018
 
 


Güncel Haberler

Proje Hakkında

“Valiliklerde AB İşleri İçin Kapasite Oluşturulması Projesi”; Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı kapsamında, Avrupa Birliği’ne katılım sürecinde gerçekleştirilen projelerin tam olarak hayata geçirilmesi, takibinin sağlanması ve halk nezdinde AB’ye üyelik sürecimizin daha sağlıklı anlaşılabilmesi için valiliklerin AB ile ilgili konularda hizmet kapasitesinin artırılması amacıyla geliştirilmiştir. Söz konusu proje ile İl AB Daimi Temas Noktaları ve İl Avrupa Birliğine Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurullarının etkinliklerinin ve valilik AB birimlerinin teknik ve idari kapasitelerinin artırılması ile valiliklerin AB’ye üyelik sürecimiz konusunda ilde önder kuruluşlar haline gelmesine katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Toplam bütçesi 1.950.000 Avro olan söz konusu proje yirmi pilot ilde uygulanacaktır. Pilot iller Adıyaman, Aksaray, Amasya, Antalya, Bartın, Denizli, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay, Isparta, İstanbul, Karaman, Kahramanmaraş, Manisa, Mardin, Muğla, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova’dır. Uygulamasına 12 Aralık 2012 tarihinde başlanan proje, 24 ay sürecektir.

Daha Fazla Bilgi

 
Ana Sayfa   |   Pilot İller   |   Haberler   |   Yayınlar   |   İletişim
     
Bu İnternet Sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından yayınlanmakta olup, Avrup Birliği Bakanlığınca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyumun teknik desteğiyle uygulanmaktadır.
Bu projenin Sözleşme Makamı Merkezi Finans ve İhale Birimidir. Bu internet sayfası Avrupa Birliğinin yardımıyla hazırlanmıştır.
Sayfanın içeriğinden yalnızca Konsorsiyum sorumlu olup, herhangi bir şekilde Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıttığı şekilde yorumlanamaz.
Copyright 2013 by WYG Turkiye