06.12.2016 tarihinde Doğaka Toplantı Salonunda Erasmus+ Spor başlığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.Toplantı Valiliğimiz koordinatörlüğünde Hatay Büyükşehir Belediyesi,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantı Spor Başlığı sunumu ve birlikte yapılabilecek proje konularının belirlenmesi ve işbirliği teması ile gerçekleştirildi.