Published on 25 Şubat 2016 Perşembe
Manisa Valiliği Yeni Dönem Teklif Çağrılarına İlişkin Bilgilendirme Seminerini Tamamladı
Manisa Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu Manisa ilindeki yararlanıcılara Ulusal ve Uluslararası Hibe Fon Kaynaklarından etkin yararlanabilmeleri için bilgilendirme semineri düzenledi. 23 Şubat 2016 tarihinde Elginkan Vakıf Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde IPA ve Erasmus+ programları tanıtıldı ve proje hazırlanması sırasında dikkat edilmesi gereken konular değerlendirildi. 24 Şubat 2016 tarihinde ise Ulusal kaynaklı hibe teklif çağrıları konu alında. Kalkınma Ajansı ve STK'ların daha çok faydalanacağı diğer fon kaynakları anlatıldı. 2 günde toplam 144 kişi seminerlere katılım sağlamıştır.