Published on 29 Ocak 2015 Perşembe
Kırklareli Valiliği Erasmus+ Bilgilendirme Toplantısı
AB Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından 28 Ocak 2015 tarihinde Kırklareli Valiliği toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi çalışanlarından Şükriye AKAN ve Fırat YAĞDIRAN tarafından Erasmus+ Programı hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirilmiştir.Ayrıca Trakya Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları hakkında Ajans Program Yönetim Birimi Başkanı Hasan ÖZER tarafından bilgilendirme yapılmıştır.