Erzincan Valiliği AB Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Vali Yardımcılarımız Sayın Fatih KAYA ve Sayın Ahmet TÜRKÖZ' ün katılımıyla 26 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirildi.
Erzincan Valiliği, 2015 yılı 1.AB Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Toplantı Salonunda Vali Yardımcılarımız Sayın Fatih KAYA, Sayın Ahmet TÜRKÖZ, AB UDYK üyeleri ve diğer Kamu Kurum-Kuruluşları yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Vali Yardımcımız Sayın Ahmet TÜRKÖZ'ün, açılış konuşması ve AB UDYK' nın kuruluş amaçları ile ilgili verdiği bilgilerin ardından Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü M.Nergiz ALTINSOY ARDIÇ, Koordinasyon Merkezinin tanıtımı ve açık bulunan hibe programları hakkında sunum yaptı.
Daha sonra TKDK İl Koordinatörü Sayın Metin BEKTAŞ kurumunu tanıtarak bugüne kadar IPARD projeleri ile İlimize aktarılan hibeler konusunda bilgi verdi.
Toplantı, Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü M.Nergiz ALTINSOY ARDIÇ'ın katılımcılara teşekkürü ile sona erdi.