AB PROJE YAZMA EĞİTİMİ TAMAMLANDI
AB Hibe programlarına proje yazma kapasitelerinin arttırılması amacı ile Erzurum Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen Avrupa Birliği Bakanlığı Proje Daire Başkanlığı uzmanlarından Yunus YILMAZ’ın eğitmenliğinde 30 Eylül – 02 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen “Avrupa Birliği Metodolojisine Göre Proje Hazırlama Eğitimi” Hükümet Konağı eğitim salonunda yapılan sertifika töreniyle tamamlanmıştır.
Yapılan eğitime ilçe kaymakamlıkları ve merkez kamu kurum ve kuruluşlarından temsilciller alınmıştır.
Eğitim sonunda yapılan sertifika törenine katılan İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Ömer Hilmi YAMLI’nın katılımcılara sertifikalarını vermesiyle sona erdi.