23 Temmuz 2018 Pazartesi
 

Detaylı Arama

Filtre:

Sort by:

Filter by Categories

Yayınlar Arşivi

Kocaeli Üniversitesinde Proje Eğitimi

Kocaeli Üniversitesinde Proje Eğitimi

27 Ekim 2016 Perşembe

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından, Kocaeli Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Teknoloji Transfer Ofisi organizasyonuyla 2 günlük Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenlendi.

25 – 26 Ekim 2016 tarihlerinde Umuttepe yerleşkesinde gerçekleştirilen eğitime tamamı mühendislik fakültesinin farklı bölümlerinde görevli yaklaşık 25 akademisyen, öğretim görevlisi ve araştırmacı katıldı.

Eğitim kapsamında, başta AB fonları olmak üzere çeşitli hibe sağlayıcısı kuruluşların proje hazırlama yöntemi olarak benimsediği “Mantıksal Çerçeve Yaklaşımına” göre bir proje fikrinin çeşitli analiz ve planlama aşamalarından geçirilerek kabul edilebilir bir proje haline getirilmesi konusunda bilgiler ve deneyimler aktarıldı.

Büromuz uzmanı Mustafa Ginesar’ın eğitmen olarak yer aldığı eğitimde katılımcıların etkileşimli ve uygulamalı gurup çalışmaları ile deniz suyu kirliliği, yenilenebilir enerji, maden kazalarında işçinin son yerinin tespiti ve yetimhane ortamında yetişen çocukların aldığı hizmet kalitesinin artırılması gibi konularda çeşitli proje fikirleri ve taslakları geliştirildi.

 

Sayfa Görüntülenme Sayısı (997)

Etiketler:
 
© 2014 Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı · Republic of Turkey Ministry For EU Affairs