23 Haziran 2018 Cumartesi
 

Detaylı Arama

Filtre:

Sort by:

Filter by Categories

Yayınlar Arşivi

Diyarbakır Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu UDYK 2016 Yılı 1. Toplantısı Gerçekleştirildi.

Diyarbakır Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu UDYK 2016 Yılı 1. Toplantısı Gerçekleştirildi.

29 Nisan 2016 Cuma

AB Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu 2016 yılı 1.toplantısı, İl Koordinasyon Kurulu toplantısı ile eş zamanlı olarak Diyarbakır Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirildi.

19 Nisan 2016 tarihinde Karacadağ Kalkınma Ajansı Hizmet Binasında düzenlenen toplantıya ilgili vali yardımcısı, kaymakamlar, kurum il müdürleri, oda temsilcileri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Diyarbakır Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yapılan sunumda; “AB ve Dış İlişkiler Bürosu” kuruluş amacı, faaliyet konuları, Diyarbakır’da AB tarafından desteklenen projeler, gerçekleştirilen faaliyetler, yürütülen projeler, AB hibelerinin takibi ve başvuru yapılabilecek açık teklif çağrıları hakkında bilgi verildi. Ayrıca Karacadağ Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi tarafından yapılan sunumda da 2016 yılı Teknik Destek ve Doğrudan Faaliyet Destek Programları, GAP Bölgesi’nde Sanayide Enerji Verimliliğinin Arttırılması Pilot Uygulamaları Mali Destek Programı, GAP Organik Tarım Değer Zinciri Pilot Uygulamaları Mali Destek Programı hakkında bilgi verildi.

Ayrıca başvuru yapılabilecek hibe programları ile ilgili özet bilgileri de içeren bilgi notu ve AB ve Dış İlişkiler Bürosu tanıtım broşürü katılımcılara takdim edildi.

Sayfa Görüntülenme Sayısı (1076)

Etiketler:
 
© 2014 Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı · Republic of Turkey Ministry For EU Affairs